Kullanımı

Magna RX + Kullanımı

Magna RX+ günde 2 defa sabah ve akşam tok karnına kullanılmalıdır.

  • 1 Kutu Magna RX+ 60 adet hap içermektedir.

MAGNA RX+ Etkileri ve Yan Etkileri:

3 AY Magra RX+ KULLANIMI SONUNDA METABOLİZMAYA BAĞLI OLARAK 7 cm’ye KADAR UZAMA ve 1,5 cm’ye KADAR KALINLAŞMA…

Manga RX+, piyasadaki diğer kapsül ürünlerin aksine hap formundadır. Bu sunum hem taklit edilmesini zorlaştırır hem de midede sindirilmeye başlayarak daha verimli şekilde etkisini gösterir. Dünya’nın ilk ve tek Amerikan FDA (Food and Drug Administration) onaylı ürünü, özellikle ereksiyon halinde penise daha fazla kan pompalanmasını sağlar. Bu yoğun pompalama sonucu kan damarlarının genişlemesi sonucu, “corpa cavernosa” adı verilen süngerimsi penis dokusu sertleşir. Manga RX+ bu etkisiyle, ereksiyon halinin daha uzun sürmesini, dolayısıyla kan damarlarının ve süngerimsi dokunun her ereksiyonda biraz daha gelişmesini sağlar.

ADIM ADIM EN BÜYÜK SİZ OLUN!

  • 1 Kutu sonunda : Cinsel güçsüzlük ve isteksizlik gibi sıkıntılarınız tamamen sona ermiş olur. Daha güçlü ve daha uzun süre performans gösterirsiniz. Erken boşalma ve kısa ereksiyon süresi gibi cinsel sağlık sorunlarınız sona erer. Cinsel performansınız ve ereksiyon gücünüzün arttığını hisseder ve görürsünüz.
  • 2 Kutu sonunda : Manga RX+’in en büyük özelliği enine ve boyuna dengeli bir gelişme sağlamasıdır. 2 kutu kullanımdan sonra penisinizin kalınlaştığını ve cinsel birleşme anında partnerinizle birlikte aldığınız zevkin arttığını hissedeceksiniz. Penisinizin 2-3 cm.’e kadar uzadığını ve dengeli olarak kalınlaştığını göreceksiniz. Seks harici zamanlarda da daha iri bir penise sahip olduğunuzu her an ve her yerde hissedersiniz.
  • 3 Kutu sonunda : Artık hem performansınız hem de seksten aldığınız zevk en üst seviyeye ulaşmış olur. Bunu hem partnerinizin aldığı hazzı, hem de metabolizmanıza bağlı olarak penisinizin 3 ay öncesine göre, 7 cm. boya ve 1,5 cm. kalınlığa kadar büyüdüğünü gözlemleyerek yaşarsınız. Ve bu yakalamış olduğunuz görsel ve fiziksel performansı her zaman koruyarak muhteşem bir cinsel hayata sahip olursunuz.

7 YILLIK DENEYLERİN SONUCU… MAGNA RX+

Manga RX+’in bu başarısının temelinde çok ciddi laboratuar ve klinik çalışmaları vardır. 70 binin üzerinde ereksiyon sorunu yaşayan hastayı tedavi etmiş, Amerika’daki Society of Urology üyesi ve 46 üroloğun direktörü olan dünyaca ünlü Dr. George Aguilar’ın 7 yıllık çalışmalarının ürünüdür. Dünya genelinde yapılan araştırmalar ışığında ereksiyon halinde penisin ortalama boyu 15 cm’dir.Erkeklerin %90’ı bu boyutlara sahiptir. Hatta ABD’deki 30 Milyon erkek bu sertleşme fonksiyonu bozukluğundan (İktidarsızlık) şikayetçidir.