İçeriği

Resim Açıklama
Pygeum Africanum, Kabuk 250 mg Pygeum Africanum (Kabuk): Pygeum africaum bitkisinden elde edilir. Prostat problemleri olan orta yağlı erkeklerde Saw Palmetto (Cüce Palmiye) bitkisiyle birlikte kullanılır. BPH’nin sebep olduğu diürez sıkıntısını hafifletici etkisi vardır.
maka 125 mg Maka (Lepidium Meyenii Kök): Maka, stresle başa çıkma, libido (cinsel istek) ve kuvvet verici bir tonik olarak iyi bir üne sahiptir ve cinsel hayatlarına heyecan katmak ya da daha ilginç hale getirmek isteyen hem kadınlar hem erkekler tarafından kullanılmaktadır.
yulaf sapı 75 mg Yulaf Sapı: Kemikleri güçlendirici ve kuvvetlendirici etkiye sahiptir.
Asya Sinsengi Ginseng 50 mg Asya Sinsengi Ginseng: Güçlü bir genel takviyedir. Beden üzerindeki etkileri lokal değildir ve böylelikle ginsengin yararlarından biri bütün vücudu kuvvetlendirmesi ve bütün vücut sistemlerini dengelemesine yardımcı olmasıdır.
50 mg L-Arginine: Kas yapımına, doku tamirine, bağışıklık sisteminin uyarılmasına yardım eden bir aminoasit olan arjinin; vücudu toksinlerden arındırır. Büyüme hormonu salınımını teşvik edici özelliği ile özellikle büyüme çağındaki çocuklarda boy uzamasına destek amaçlı kullanılır.
25 mg Tribulus Terrestris L. (Anten Kısımları): Kullanım amacı bazı kültürel farklılıklar gösterse de yıllardır Hindistanda kuvvet verici, cinsel fonksiyonların düzenlenmesi, özellikle kadınlarda yumurtlama, erkeklerde iktidarsızlık ve her iki cinste de cinsel istek artırıcı olarak kullanılmaktadır.
37,5 mg Isırgan Otu (Yaprak)
25 mg Orkide Özütü
25 mg Ystridye Özütü
12,5 mg Smillax Officinallis (Kök)
10 mg Astragalus (Kök)
10 mg Meyan (Kök)
10 mg Balkabağı Tohumu